Tüm alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
0 (535) 652 70 25

Tester Parfüm Nedir?


Tester parfüm parfüm firmalarının satış öncesi ürün kokusunu müşterinin deneyebilmesi için özel üretilmiş olan
müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir.


Gercek Tester Parfüm Sahtesinden Nasıl Ayırt Edilir?
Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur
Deneme parfüm her yerde aynı görünüştedir. Firmaların tek bir numunesi vardır test için ve bunu nerede denerseniz deneyin aynıdır.(Genelde Beyaz veya karton Kutulu)

Tester parfüm kutularının Üzerlerinde deneme parfümü olduğuna dair yazılar mevcuttur. Yabancı olan bu yazılar markalara ve dillere göre farklılık gösterse de genelde şunlar yazılıdır tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale (satılık değildir) Üzerinde yazanların olduğu gibi bir yerinde etiket olarakta yapıştırılmış olabilir. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişebilir.

Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazar.

Tester parfüm şişelerinin bir kısmı kapaklı bir kısmı da kapaksız olurlar ve bu durum parfüm markasına göre değişir. Tester parfüm her yerde aynı görünüştedir. Mesela bir yerde kapaklı olan bir parfüm başka yerde kapaksız olmaz

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Alışveriş Bilgileriniz Başkalarıyla Paylaşılmaz
KOLAY İADE
Memnun kalmadınızmı Hemen İade Edin
ÜCRETSİZ KARGO
Tüm alışverişinizde Kargolar Bizden!
HIZLI TESLİMAT
Siparişiniz Ertesi Gün Kargoda

TREticaret Eticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.
Bonus World Maximum Axess Paraf Advantage